Świetlica ? rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2016/2017

Witamy wszystkich po wakacjach i zapraszamy do udziału w naszych zajęciach i konkursach ?

Uwaga konkurs ,, Pocztówka a wakacji?. Warunki konkursu: własnoręcznie wykonana pocztówka dowolną płaską techniką (bez komputerowej), 10 cm x 15 cm ? format, musi być oprawiona szer. ramki 0,5 cm z każdej strony, całkowity rozmiar pocztówki 11 cm x 16 cm. Prace należy wrzucać do skrzynki do piątku 30.09.16. Serdecznie zapraszamy, czekają nagrody

zdjęcie ze szkoły

Uwaga następny konkurs plastyczny ,, Pani Jesień ?. Prace należy składać do 15 października. Zapraszamy!!!! Na zwycięzców czekają nagrody ?

Zdjęcie do szkoły

Uwaga! Nauka układania kostki Rubika. Chętni proszeni są o zgłaszanie do świetlicy szkolnej (p. Andrzej Gawenda). Warunek posiadanie własnej kostki. Zapraszamy  ?

Wyniki konkursu ,, Pocztówka z wakacji?:

I miejsce: Hania Daukszewicz IIb, II miejsce: Tosia Zwierzchowska IIIb i Michalina Samborska IVb, III miejsce: Gabrysia Lipińska IIIb. Wyróżnienia: Wiktoria Banasiak IVa i Pola Iwańska IIIb. Gratulujemy!!!!!!!!!!!!

Wyniki konkursu ,,Pani Jesień ?

I miejsce: Oliwia Rajczykowska IIIA, Hania Jarosiewicz IIB, Ada Wiśniewska Ib;

II miejsce: Aleksandra i Victoria Rutkowskie Ib, Bogumił Lisowski IIA, Wiktor Zieliński IIb;

III miejsce: Oliwia Sterkowska IIA, Basia Kwiatkowska IIC, Asia Król Vb.

Wyróżnienia: Diana Grechanyk IIA, Hania Dąbska Ia, Zoja Grala Ia, Asia Bajszczak IIIA.

Serdecznie gratulujemy!!!!!!

Uwaga! Ogłaszamy nowy konkurs ,, Zwierzęta wokół nas ?. Technika pracy dowolna, format A4. Prace składamy do 20 listopada 2016. Zapraszamy !!!!!

Wśród wychowanków naszej świetlicy rosną mali ratownicy. Jesteśmy dziećmi a dziecko też musi wiedzieć jak pomóc koledze lub mamusi. Uczymy się wzywać pogotowie, ratować ludzkie życie i zdrowie. Zapraszamy na zajęcia z pierwszej pomocy ,, Ratownicy ze świetlicy ?

Wyniki konkursu ,, Zwierzęta wokół nas ?:

I miejsce: Adaś Wilczyński IIa, Marta Kowalczyk IIIb, II miejsce: Hania Jarosiewicz IIb, III miejsce: Natalia Baranowska Ib.

Wyróżnienie: Helena Kowalska Ia, Bogumił Lisowski IIa, Kaja Irek VIa, Sara Milczek IIIa, Zoja Grala Ia, Tosia Zwierzchowska IIIb,Gabrysia Lipińska IIIb i Konrad Witek Ia.

Dn.12.12.16 (poniedziałek) w naszej szkole odbył się kiermasz bożonarodzeniowy. Podczas kiermaszu wszystkie klasy, w tym świetlica, miały swoje stoiska. Dochód zebrany zostanie przeznaczony na potrzeby świetlicy (papier, gry dydaktyczne, materiały dekoracyjne) oraz każda z klas na potrzeby swojej klasy. Przed świetlicą codziennie do świąt będzie odbywał się kiermasz.

Serdecznie zapraszamy!!!!! ?

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim:

zdrowia, wszelkiej pomyślności, odpoczynku,

spędzenie czasu w gronie rodzinnym oraz spełnienia marzeń w Nowym Roku 2017

wychowawcy świetlicy

Dn. 17.12.16 ( sobota ) przed Falą odbył się kiermasz świąteczny zorganizowany przez Radę Rodziców. Zebrane fundusze zostały przekazane na rzecz świetlicy szkolnej.

Uwaga! Ogłaszamy konkurs pt. ,, Pani Zima ?. Forma pracy dowolna, termin składania prac do 3.02.17. Dla zwycięzców nagrody!!!!!!!!!!!!!

Ogłoszenie wyników konkursu ,, Pani Zima ?: I miejsce: Bogumił Lisowski, II miejsce: Natalia Cacko, III miejsce: Asia Bajszczak IIIa i Nina Wesołowska IIa. Wyróżnienia: Ania Pyra IIc, Helenka Kowalska Ia, Zosia Wernicka IIIa, Hania Dąbska Ia, Zosia Wysocka IIc, Amelka Mizera Ia, Victoria Rutkowska Ia, Aleksandra Rutkowska Ia. Gratulujemy zwycięzcom!!!!!!!!!!!!!

Zapraszamy do udziału w konkursie

,, Najpiękniejsza pisanka ?. Technika prac i wykonanie dowolne. Pracę umieszczamy na podstawce umożliwiajacej prezentacje. Termin do 27 marca 2017. Nagrody!!!!!?

Jak co roku świetlica szkolna zorganizowała Pierwszy Dzień Wiosny dla kl. 0, Ia i Ib. Kolorowym korowodem, z wiosennymi kwiatami spacerowaliśmy ulicami Falenicy z Marzanną na czele. Uczniowie śpiewali przygotowane wcześniej piosenki o wiośnie, po czym nastąpiło pożegnanie zimy ? powitanie wiosny oraz spalenie Marzanny.

Wyniki konkursu ,, Pani Wiosna ?:

I miejsce Alania Koreniak II b,

II miejsce Bogumił Lisowski II a / Ola Wesołowska II b,

III miejsce Weronika Wilk Ia / Hania Jarosiewicz II b. Gratulacje!!!!!!!?

Z okazji zbliżających się wakacji życzymy wszystkim: zdrowych, pogodnych i bezpiecznych wakacji?