Sokół, jastrząb i wyżeł – niezwykła lekcja przyrody w klasach trzecich
Uczniowie klas trzecich wzięli udział w wyjątkowych warsztatach przyrodniczych połączonych ze spotkaniem z łowczym, prowadzonym przez przedstawicieli Polskiego Związku Łowieckiego – Okręg Warszawa. Była to ciekawa okazja do poznania świata zwierząt oraz działań podejmowanych na rzecz ochrony i gospodarowania przyrodą. Dzieci z dużym zainteresowaniem obserwowały ptaki drapieżne – sokoła oraz jastrzębia oraz dowiedziały się wielu ciekawostek na temat ich życia, zwyczajów oraz roli w środowisku naturalnym.
Duże zainteresowanie wzbudził również pies rasy wyżeł, który zaprezentował swoje umiejętności i pokazał, jak pomaga podczas pracy w terenie. Spotkanie było pełne ciekawych doświadczeń, rozmów i bezpośredniego kontaktu z naturą. To był dzień pełen ciekawostek, radości i niezapomnianych spotkań ze światem przyrody.