„Nagroda za sukces – warsztaty przyrodnicze nad Wisłą”
Uczniowie klasy 3b wzięli udział w warsztatach przyrodniczych nad Wisłą na Plaży Poniatówka. Wyjazd był wyjątkową nagrodą za zwycięstwo w projekcie „Dzieci dla zwierząt”, dlatego tym bardziej cieszyliśmy się z możliwości wspólnego świętowania sukcesu.
Podczas zajęć uczestniczyliśmy w ciekawej grze terenowej oraz wykonywaliśmy doświadczenia, dzięki którym mogliśmy lepiej poznać otaczającą nas przyrodę. Obserwowaliśmy faunę i florę terenów nadwiślańskich oraz odkrywaliśmy, jak ważną rolę pełni rzeka w środowisku naturalnym.
Dopisała nam piękna, słoneczna pogoda, która sprawiła, że czas spędzony na plaży był jeszcze przyjemniejszy. Na zakończenie wszyscy świetnie bawiliśmy się na placu zabaw. To był dzień pełen wiedzy, ruchu, radości i wspólnych chwil!