Halo, tu klasy trzecie! Wizyta w Polskim Radiu
Data utworzenia: 24.06.2026
Uczniowie klas trzecich odwiedzili Polskie Radio i mieli okazję zajrzeć za kulisy pracy radiowców. Podczas spotkania z dziennikarzem poznali ciekawostki związane z tworzeniem audycji oraz dowiedzieli się, jak wygląda praca w radiu na co dzień.
Dzieci zwiedziły również kilka stacji radiowych, między innymi Radio Dzieciom, poznając ich charakter i sposób działania. Wycieczka wzbudziła wiele emocji, zaciekawiła uczniów światem mediów i pozwoliła choć przez chwilę poczuć atmosferę prawdziwego studia radiowego.